محل تبلیغات شما

آیا این فقط من است یا پاییز به نظر می رسد گرمترین فصل تعطیلات جدید؟ - به دلیل این که آخرین و بزرگترین ، شلوغ ترین زمان سال برای من احساس می شود.

این تقریباً مانند قدرت هایی است که می دانید ALL. . چیزهایی که در حال حاضر در لیست کارهای من هستند ، از جمله…

پیاده روی در شمع برگهای پاییزی (خیر ، بطور جدی ، کانر در این هفته مشق شب پیش دبستانی دارد که شامل جمع آوری برگهای افتاده است!)
    سوار شدن گرگ به سمت و از رویدادهای مختلف کودک نو پا ، که از کمال تعجب ، تعداد زیادی از آنها وجود دارد
    تحقیق در مورد وسایل روشنایی برای بازسازی نیم حمام (چه کسی می دانست که انواع مختلفی از وسایل روشنایی وجود دارد؟)
    کم حرف در مورد همه چیز (که در واقع در لیست من نیست ، اما به هر حال کاری است که من انجام می دهم)

Wander Beauty به نظر می رسد * این * را بدست می آورد ، زیرا همه راه اندازی های جدید آرایش و مراقبت از پوست آنها برای پاییز 2019 تمرکز خود را بر روی آماده شدن در یک فلاش انجام می دهد ، بنابراین می توانید جهان را فتح کنید! - یا ، حداقل سوار اتوبوس را به محل کار یا افت تحصیلی صبحگاه تسخیر کنید.
سرگردان زیبایی wandress rus
محصولات زیبایی Wander را که من در این نگاه می پوشم: Wandress Rush Eye Palet on my kapters، Eyeliner High Line Liquid Eyeliner روی خطوط شلاق من ، قاب ژل صورت دقیق صورت خود را به رنگ قهوه ای تیره در مرورهای من ، قاب برای دو سرخ و Bronzer Duo در Dauiri قرار دهید. / لاله بر روی گونه های من ، و لب تنظیم کننده Duo در مائو بر روی لب من. پایه و اساس MAC Studio Fix Soft Matte Foundation Nick42 است.

watches swatches wandress زیبایی سرگردان
Palette Eyeshadow Wandress Rush، Face Face Your Gel را برای صورت دقیق و خط چشم مایع با خط بالا بکشید (من NC42 در MAC هستم)

و مثل همیشه ، همه چیز از لوازم آرایش مسافرتی آنها عاری از پارابن ، فتالات ، عطر مصنوعی و روغن معدنی است. همه چیز نیز بدون گلوتن و بی رحمانه است.

Palette Eyeshadow Wandress Rush (25 دلار)

شاید شما در بیرونی ترین مزارها مانند من قرار داشته باشید (همانطور که توسط گله بوقلمون هایی که تازه حیاط جلوی من را نشان می دهند مشهود است). اگر چنین است ، این بدان معنا نیست که شما قادر نخواهید بود از پالت جدید سایه شش سایه واندر واندر که تجلیل از عجله زندگی شهر است ، قدردانی کنید!

سایه های کلاسیک پاییزی آن شامل…

شارژ ، شامپاین براق
    Blitz ، زغال اخته طلایی درخشان
    OTW ، یک گل سرخ گرد و غبار
    هیستل ، یک مسی طلایی براق
    خیابان ، خاکی سبز فی ، و
    سوئیفت ، یک بادمجان مات

پالت عجله سرگردان زیبایی
Palette Eyeshadow Wandress Rush (25 دلار)

سرگردان پودرها را با روغن گلاب و گل زغال اخته به دلیل رطوبت تزریق می کند (نگران نباشید - آنها چرب نمی شوند) ، و من گمان می کنم به همین دلیل است که پودرها به راحتی مخلوط می شوند ، مطابقت و مخلوط می شوند.

من می خواهم برای سفارشی کردن رنگ های شخصی خودم ، که می توانم آنها را در بالای سرهای مخلوط کنم ، قلم موهایم را بین دو تا ولو حتی سه تا قوطی بریزم.

بله تو آن را درست خواندی. بدون آغازگر درب برای این گال! #cantbebothert
ژل ابرو دقیق صورت خود را قاب کنید (22 دلار)

خوب سلام سلام رنگدانه! این ژل نگهدارنده فوراً با مقدار غافلگیرکننده رنگدانه ، مرورگرهای شما را تقویت می کند. چند ضربه تیره قهوه ای تیره با استفاده از یک برس کوچک و دقیق ، و مرور من از باریک به قابل توجهی منتقل می شود (اما نه به این روش نوک تیز و ترسناک مانند مانند مرورگرها). در بلوند و طوپ نیز موجود است. و برای کسانی که ترجیح می دهند هیچ رنگی در کروم های کوچک فازی خود نداشته باشند ، گزینه Clear نیز وجود دارد.
چشم ژل زیبایی ابرو سرگردان
ژل ابرو دقیق صورت خود را (22 دلار) و خط چشم مایع با خط بالا (22 دلار) قاب کنید
خط چشم مایع خط بالا (22 دلار)

اگر عاشق آسترهای مایع سیاه و سفید با یک نقطه کوتاه ، سفت و سخت هستید ، باید تنظیم کنید ، زیرا این آنقدر تاریک و شدید است که فقط به یک پاس عبور از خطوط شلاق خود نیاز دارید. همچنین به سرعت خشک می شود و عملا ضد آب است.
آمپول آبرسان Layover (40 دلار)

این سرم مرطوب کننده برای انواع پوست ساخته شده است و برای داشتن ضربه شدید هیدراتاسیون با اسید هیالورونیک بسته بندی شده است. لکه های خشک روی پوست ترکیبی من همه "AHHHH!" هربار که چند قطره استفاده می کنم ، معمولاً بعد از شستن صورتم و تونر است ، اما قبل از اینکه روی پوست کرم بزنم.

جدی ، بسیار خوب. من می خواهم یک لوله XXL!
سرگردان زیبایی مزاحم نشو
یک کنسانتره تعمیرات شبانه (68 دلار) و آمپول آبرسان Layover (40 دلار) را مختل نکنید
آیا یک کنسانتره تعمیر شبانه مزاحم نشوید (68 دلار)

ساخته شده برای همه نوع پوست ، این سرم منفی حاوی 1٪ رتینول است. من چند بار از آن استفاده کرده ام و حداقل تاکنون پوست من لکه دار نمی شود و احساس کمی مضطرب می کند و در هنگام استفاده از رتینول کیت سامرویل ، که من از آن استفاده کرده ام و در تمام تابستان استفاده می شود.

ماتریکی از مدادهای لب ، چربی های MAC ، اکنون در خط دائمی MAC موجود است

پاک کننده های صورت

من برای حفظ پشه ها از این دو عطر راز ویکتوریا استفاده نکردم

، ,دلار ,یک ,پوست ,روی ,استفاده ,است که ,می شود ,22 دلار ,خود را ,، و ,آمپول آبرسان layover

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش دستگاه کارتن سازی وجعبه سازی یادواره سردار و هفت شهید روستای پاقلات