محل تبلیغات شما

شما بچه ها توجه به خود: بهترین مواد آرایشی برای پاک کننده روغن پاک کننده - روغن تمیز کردن عمیق DHC؛ من سالهاست ازش استفاده می کنم! - برای 50٪ تخفیف در فردا در Ulta به فروش می رسد.

من بسیار هیجان زده در مورد این هستم.

Ulta در میان رویداد فروش "21 روز زیبایی" است و این تنها فروش است که من برای این ماه در تقویم گوگل هشدار داده ام.

من حتی نمی توانم تعداد بطری های DHC را که می گذرید بشمارم ، و این یک چیز همه جانبه از پایین به آخرین قطره است. روغن بسیار تمیز و مرطوب کننده DHC برای همه نوع پوست طراحی شده است ، اما این یک روش برای پوست های خشک من است.

ماده اصلی روغن زیتون است…

بله ، درست است: روغن زیتون. و مانند روغن زیتون بسیار گران قیمت نیز احساس می شود.

همچنین بوی کمی شبیه روغن زیتون می دهد اما من آن را دوست دارم. (نگران نباشید ؛ صورت شما مانند سس سالاد بو نخواهد بود.)

این مواد به آرامی ، اما بسیار مؤثر ، آرایش را ذوب می کنند - از جمله ریمل ضد آب ، آستر بلند و رژ لب مایع. اصولاً اگر چیزی به هر اندازه به چهره شما گیر کرده باشد و روغن تمیز کردن عمیق را روی آن ماساژ دهید ، هرچه باشد از بین می رود.

این کار را بدون خشک شدن گونه هایم انجام می دهد ، باعث می شود که چانه من از بین برود ، یا چشمانم را آزار ندهد (لبه حیوان خانگی من!). من از یک پمپ استفاده می کنم که مستقیماً روی صورتم استفاده می شود در حالی که خشک است و بعد از آن ماساژ می دهم. سپس با آب تمیز می کنم و با یک پاک کننده دوم (معمولاً کف یا کرم) پیگیری می کنم ، زیرا همه چیز را در مورد پاک کردن مضاعف دارم.

6.7 اونس بزرگ بطری روغن تمیز کننده Deep ، که همراه پمپ است و چند ماه برای من طول می کشد ، معمولاً 28 دلار است ، اما با فروش نیمه کاره فردا می توانید یکی را فقط با 14 دلار خراب کنید.

متأسفانه ، این یک فروش آنلاین است ، بنابراین شما قادر به قدم زدن در Ulta نخواهید بود تا آن را انتخاب کنید . شاید این یک چیز خوب باشد ، زیرا به این ترتیب شما وسوسه نمی شوید چیز دیگری را بدست آورید؟ شیشه نیمه پر ، مردم.

از سیری بخواهید که به شما یادآوری کند ، آن را در یک پست بنویسید ، آنچه را که باید انجام دهید انجام دهید ، زیرا فردا روز است!
خانواده های من در HomeGoods هستند

اگر می خواهید باندهای روبرو نی با چشمان گسترده تماشا کنید که از قیمت بالای خرید نردبان چوبی فاکس (که در واقع نمی توانید آن را صعود کنید اما می توانید پتو ، حوله و لباسی را آویزان کنید) تماشا کنید ، سپس به یک فروشگاه اینترنتی HomeGoods بروید.

نزدیکترین فروشگاه HomeGoods به ما ، حدود 10 مایل با سان رافائل فاصله دارد و دیروز پس از بسته شدن زمستان گذشته ، هنگامی که باران شدید باعث شد تا سقف مهار شود ، دوباره بازگشایی شد.

به طور جدی ، همه ، من وسوسه شدم تا گوشه ای از گوشه و کنار را بیرون بیاورم و در آنجا زندگی کنم . مثل یک موش بزرگ دیوانه در چرخش ، من به مدت 90 دقیقه فروشگاه را با سبد خرید خود دور کردم (!) در یک مه سرخوشی آوردم. اثاثیه منزل ارزان قیمت و نشانه های روستایی که با رنگ سفید و سفید رنگ تزئین شده اند.

وقتی بالاخره بیرون رفتم ، ال هاب و کانر منتظر بیرون از درها بودند. گفتم: "من می ترسیدم كه دیگر هرگز نروم!" و گفتم كه چند زن در پشت سر من می خندند كه با صدای بلند می خندیدند. من حدس می زنم که آنها به همان ترتیب احساس کردند.

ماتریکی از مدادهای لب ، چربی های MAC ، اکنون در خط دائمی MAC موجود است

پاک کننده های صورت

من برای حفظ پشه ها از این دو عطر راز ویکتوریا استفاده نکردم

، ,روغن ,یک ,کننده ,پاک ,کنم ,این یک ,پاک کننده ,روغن زیتون ,آن را ,می کنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جایی برای نوشتن و ثبت خاطرات