محل تبلیغات شما

یک قهرمان آرایش ناخوشایند چیست؟ از نظر من ، اغلب اوقات زیر لباس زیر آرایش نشده ، محصولی از مجموعه دائمی است که زیر صفحه رادار بسیاری از دوستداران آرایش می پوشد اما مرتباً دنیای من را لرزاند. سریال طولانی مدت Unsung Heroes دارای برخی از موارد مورد علاقه من است .

با این حال ، با فروش 15 درصدی تخفیف VIB که اکنون اتفاق می افتد ، می دانم که مشغول بازی کردن مرغ با سبد Sephora خود هستید ، اما لطفاً لحظاتی را در نظر بگیرید تا یکی از کم ارزش ترین و بهترین ابزارهای کشتی مادر را در نظر بگیرید. پیشنهاد - شارپنر زیست تخریب پذیر 6 دلاری ، که در غیر این صورت با عنوان " تیزکن مداد شناخته می شود که آستر بالدار مرا بالا برد و مرا از یک عمر بدبختی آرایش نجات داد."

این تنها تیزکن مداد آرایشی است که من تا به حال متعلق به آن بوده ام که نمی خواستم اتاق را بچرخانم.

از sephora.com:

آنچه در آن است:
    یک تیزکن مداد حرفه ای ، دو در یک ، ساخته شده از یک پلیمر پلیمر نوآورانه ، تخریب پذیر و پایدار.

چکار میکند:
    شارپر زیست تخریب پذیر Eco یک لوازم جانبی کامل برای مجموعه لوازم آرایشی شماست. این تیزکن نه تنها بسیاری از اندازه های مداد را در خود جای می دهد ، بلکه می توانید با اطمینان از این که هنگام دفع آن به محیط کمک می کنید ، اطمینان داشته باشید. بدنه PLA مبتنی بر ذرت این تیزکن از نظر بیولوژیکی قابل تخریب است ، در حالی که تیغه قابل بازیافت است. تیغه های فی کربن ساخته شده در آلمان ، نکات کاملی برای کاربرد بی عیب و نقص را به مداد شما می دهد.

چه چیز دیگری را باید بدانید:
    از این تیزکن با تعداد زیادی مداد استفاده می شود ، اندازه آن از 8 میلی متر تا 12 میلی متر است. این شامل یک انتخاب قابل حمل است که به راحتی مرتب داخل بدن می شود تا به سخت ترین قطعات تراشیده شده و از تیغه خارج شود.

واضح ترین نکات EVRRRR

هر لگد موفق بچه گربه ای که تابستان امسال پوشیدم ، کاملاً مدیون این تیزکن هستم. شما می دانید که چگونه گاهی مداد را تیز می کنید ، و انتهای آن خوب و دلپذیر می شود ، اما بلافاصله وقتی آنرا روی پوست خود می اندازید ، نوک از بین می رود؟ این همیشه برای من اتفاق می افتد . اما هرگز با این تیز کن. این تیغه ها با چند پیچ ​​و تاب و پیچ و تاب ، نقاط ضعف را به نقاط تیز تبدیل می کنند ، اما هنوز هم آنها را به اندازه کافی دور نگه داشته و از بازگشت نقطه گذشته باز می گردند.
3 مورد دیگر برای عشق

پیوست انتخاب سبز. کاش همه تیزکن ها با یک همراه بودند زیرا به راحتی قطعاتی را که به تیغ می چسبد حذف می کند.
    طراحی باز این کار مرا مجبور می کند تا در حال حاضر و همان جا آن را بخوبی تمیز کنم ، بنابراین برخلاف UD Grindhouse یا Make Up For Ever از قبل که قبلاً از آن استفاده می کردم ، هیچ خطری برای منفجر شدن تراش ها در تمام کیف آرایش من وجود ندارد.
    قیمت. بسیار مقرون به صرفه است! و با تخفیف 15٪ VIB ، حتی بهتر از حد معمول نیز معامله می شود.

ماتریکی از مدادهای لب ، چربی های MAC ، اکنون در خط دائمی MAC موجود است

پاک کننده های صورت

من برای حفظ پشه ها از این دو عطر راز ویکتوریا استفاده نکردم

، ,    ,تیزکن ,یک ,مداد ,آرایش ,می شود ,این تیزکن ,، اما ,را به ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bon_stu2 مطالب عاشقانه