محل تبلیغات شما

این ممکن است مانند نسخه استاندارد شما باشد "اوه ، یک کالسکه چرمی بدن دو به یک در Victoria's Secret وجود دارد ، بنابراین lemme go hook that up" نوع حمل و نقل است.

در کل نیست.

به جای اینکه بخاطر یک معامله خوب (که انگیزه معمول من برای خرید لحظه های زیبایی است) ایجاد انگیزه می شود ، این خرید توسط هیولاهای ریز انجام شد.

به طور خاص ، ات پرواز.

به طور خاص ، ات که در اطراف خانه شما وزوز می کنند و پروبوسک را در وسط شب درون گوشت غیرمترقب خود فرو می کنند. من از آنچه فکر می کنم پشه ها هستند فرو رفته ام .

خدا را شکر. و این را می گویم زیرا برای مدتی در آنجا فکر می کردم که ممکن است اشکالات تختخواب باشد. اما اکنون من کاملاً مطمئن هستم که آنها پشه هستند.

من فکر می کنم به این دلیل است که پیمانکارانی که کوره ، آبگرمکن و AC ما را جایگزین کرده اند ، کل روز را که در اینجا بودند ، جلوی درب باز گذاشتند. در نتیجه ، یک دسته از پشه ها به خانه من آمد و آنها شب ها مرا گاز گرفتند.

من روی مچ پا ، روی پاهایم نیش می زنم (واقعیت جالب: پشه ها عطر و بوی پاها را دوست دارند.) ، بر روی پشت من ، شکم من ، روی قسمت پشت شانه های من . من خیلی خارش کرده ام ، و این مشکل ندارد. سرگرم کننده بود

چند روز پیش ، من شبانه استفاده از یک ماده دافع کننده پشه حاوی پیکاریدین را شروع کردم و به مدت 14 ساعت آنها را دور نگه می دارد. به یک تن کمک می کند - بدون نیش جدید! - اما در طی تحقیق درباره چگونگی جذابیت خود را از هیولا های کوچک کمتر / نفرت انگیزتر ، به یک گنجینه اطلاعاتی در مورد دو رایحه Victoria's Secret که گفته می شود اشکالات را دفع می کند ، دست کشیدم.

مردم در مورد این چیزها صحبت می کنند که گویی از بهشت ​​ماننای نگه داشتن اشکالات است و محققان ماهیگیر و دریای عمیق در مورد آن می روند. این عنصر عاشقانه ویکتوریا راز مخفی است ، و قرار است زانوی زنبور عسل در دور نگه داشتن اجسام ، پشه ها و سایر ات پرواز باشد. حتی افراد عزیز در تیم بیس بال ایالت لوئیزیانا سوگند می خورند!

آن روز فقط دو بطری در فروشگاه مانده بودند . بنابراین من هر دو را گرفتم. آنها معمولاً 16 دلار پاپ هستند ، اما فروش آنها دلار بود.

همچنین یک توپ غلتکی از عطر Victoria's Secret Bombshell گرفتم که طبق یک مطالعه علمی تقریباً به اندازه DEET در دفع پشه ها خوب است . به نظر نمی رسد که همان فرقه زیر کهربا رومانس باشد.

واقعاً ، من فکر می کنم که دفع اشکال مورد استفاده من بلند کردن سنگین است ، اما اگر عطرها نیز کمک می کنند ، من برای این کار تمام می شوم. من هر چند ساعت در طول روز ، بدنم را غافل می کنم ، یا هر وقت عطر می زنم ، یا هر وقت در مورد اشکالات پرواز در اطرافم احساس نگرانی می کنم ، و در چند روز گذشته نیش تازه ای ندیده ام.

نکته جالب این است که من عطرها را دوست دارم! کمی تردید داشتم که چیز جدیدی از Victoria Secret را امتحان کنم زیرا از سنین سالی است که من هر چیزی را در آنجا خراب کرده ام و احساس می کنم جابجا شده ام ، اما هر دو این بوی دلپذیر دارند و پوشیدن آنها راحت است.

کهربا عاشقانه بوقلمون ونیل گرم ، چوب صندل و کهربا را برای من بوجود می آورد ، با نوعی گیلاس ترش. و Bombshell که ظاهرا پرفروش ترین رایحه VS است ، دارای نت های وانیلی بزرگی نیز هست ، اما سبک تر و گل تر است (من peony را تشخیص می دهم). من فکر می کنم تقریباً شبیه یک اسموتی میوه گرمسیری با آناناس و میوه شور (هرچند هیچ نارگیل) نیست. من از هر عطر احساس خفگی نمی کنم و هر دو ساعت چند ساعت طول می کشند.

بنابراین . اشکالات. پشه ها چگونه با اون ها کنار میای؟ آیا تا به حال شبانه (یا در طول روز) ات دافع لباس می پوشید؟

ماتریکی از مدادهای لب ، چربی های MAC ، اکنون در خط دائمی MAC موجود است

پاک کننده های صورت

من برای حفظ پشه ها از این دو عطر راز ویکتوریا استفاده نکردم

، ,یک ,پشه ,ها ,کنم ,روز ,می کنم ,پشه ها ,فکر می ,می کنند ,در مورد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها