محل تبلیغات شما

من حدس می زنم از آنجا که Drybar موها را لمس می کند ، و از آنجا که مژه ها از نظر فنی مو هستند ، ارتباطی بین داشتن یک سبک وجود دارد که مانه غیرقانونی شما را بیرون بکشد ، و مژه ها را با ریمل طولانی تر کنید؟

Flex عجیب اما OKURRRR !

Drybar به دلیل خدمات موهای خشک کننده و نه برای آرایش شناخته شده است ، بنابراین من وقتی آنها با It ​​Cosmetics برای راه اندازی ریمل جدید همکاری کردند ، شگفت زده شدم.

این Cosmetics Lash Blow Out (25 دلار) قرار است شلاق شما را بلند کند ، افزایش داده و ضخیم تر کند (هدف زندگی من) ، بنابراین من گاز می گیرم .
این لوازم آرایشی و بهداشتی خشک کردن ضربه شلاق ریمل مژه و ابرو است
جذاب! بسته بندی شبیه یک برس برس است.

انتهای موهای روی گره دارای نواحی ریز و درشتی است که برای گرفتن و شانه زدن از طریق مژه ها طراحی شده است ، در حالی که گره گره بر روی مژگان شما بست تا هر موی خود را جدا کند (بنابراین کار می کند!) ، اما آرزو می کنم که نوک قلم مو باشد. نازک تر است ، زیرا بدون اینکه ردی از تکه های ریمل و باسک های پشت سر بگذارید ، وارد کردن آن در گوشه های داخلی و خارجی دشوار است.
قبل از این ، آن را به آرایش ریمل مژه و ابرو می اندازد
من از دو کت استفاده کردم.

بعد از دو کت ، شلاقهای من ( که به لطف Rodan + Fields Lash Boost طولانی تر و ضخیم تر هستند) کمی طولانی تر و از هم جدا شده اند ، اما بالابر در پایه فقط حدود یک ساعت طول می کشد تا قبل از شروع فرسایش شلاق من تا کنون کمی

درمورد حجم ، حداقل به سه لایه Lash Blow Out برای دستیابی به نتیجه ای که از یک کت 32 دلاری می بینم ابعاد 32 دلار است .

بنابراین ، اثر قابل توجه است ، اما قابل تغییر در زندگی نیست.

حکم: اگر همه در مورد طول و جدایی هستید ، Lash Blow Out ارائه می کند. شما هر دو ، بدون توده ، اسمیر یا سنگین می کنید. با این حال ، اگر شما نیز آرزوی بالابر و حجم دارید (مانند من!) ، این مواد صبر و شکیبایی شما را آزمایش می کنند. برای ضخیم شدن دوباره آن حاشیه حداقل به سه کت نیاز دارد.

ماتریکی از مدادهای لب ، چربی های MAC ، اکنون در خط دائمی MAC موجود است

پاک کننده های صورت

من برای حفظ پشه ها از این دو عطر راز ویکتوریا استفاده نکردم

، ,کند ,تر ,مژه ,ریمل ,بنابراین ,می کند ,است ، ,blow out ,مژه ها ,کند ،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رفیق شهیدم مرکز مشاوره کایزن-ایلقار موذن زاده